REFERENCE KOMFORT CARS

Audi A3 2.0TDi

Dobrý den, tak je to rok co jste mi přivezli mého Prcka (Audi A3). S vděčností můžu konstatovat, že po roce denního ježdění (najeto za rok cca 30 000 km) jsem stále nadmíru spokojená s Vaší prací. Nejen, že jste mi dovezli auto dle mého výběru, ochotně jste vyčkali až si opravdu z nabídky vyberu, auto jste mi přepsali a zajistili všechny potřebné kontroly a papíry, abych mohla hned jezdit, tak ani po roce jsme nenašli žádnou skrytou vadu! Ještě jednou Vám děkuji za Vaši vstřícnost, ochotu, výbornou komunikaci a perfektně odvedenou práci. Budu Vás i nadále doporučovat.

Lenka F. a Prcek

Opel Astra

Asi před rokem jsme se rozhodli koupit ojetý vůz. Vše začalo klasickou cestou - obhlídky okolních bazarů a sledování inzerátů na internetu. Po několika měsících byl však výsledek takový, že jsme žádné auto neměli a po zmapování možností v ČR jsme to začali vzdávat. Zkusili jsme tedy jinou cestu - dovoz auta ze zahraničí. Náhodou jsem se dozvěděl o firmě pana Bystřičana, která toto provádí a zavolal jsem mu. Na úvodní schůzce mi vysvětlil vše důležité a popsal, jak vše probíhá. Zpočátku jsem sice měl jisté obavy, ale teď už vím, že byly zbytečné. Mám auto, jaké jsem si přál a celkový stav předčil mé očekávání. Cena byla o něco vyšší, než jsem původně čekal, ale po vyjasnění okolností (nikdo neprodává kvalitní auto za nejnižší cenu na trhu), jsem rád, že jsem do toho šel. Komunikace probíhala bez problémů a všechny připomínky byly ze strany pana Bystřičana a Pohludky splněny. Tímto jim velmi děkuji, přeji mnoho úspěšných dovozů a ostatním klientům mohu tuto firmu s klidným svědomím doporučit!

Petr D.

VW Passat B6

Situace mne přinutila koupit nový vůz, rozhodl jsem se pro ojetinu. Několik měsíců jsem brouzdal po internetu a chodil po bazarech. V bazarech mne překvapil nízký nájezd km, ale když jsem požádal o historii, vždy mi bylo řečeno že auto je z ciziny a podklady z technických kontrol oni nežádají. Proč asi :-) ( Carlife je úplně k ničemu, ideál mít v ruce podklady z STK). Pak jsem narazil na netu na firmu KomfortCars. Po pár telefonech a dvou osobních kontaktech jsem se rozhodl s touto firmou udělat obchod. Velmi příjemný a hlavně otevřený přístup. Velice transparentní jednání. Trošku jsem měl obavy, že auto, které jsem si vybral, vlastně uvidím až po dovozu. Zbytečně :-) Tuto referenci nepíši hned po koupi vozu, ale po více jak třech měsících provozu a najetých skoro 3000km. S vozem jsem nadmíru spokojen, navíc pokud nastane nějaký problém tak vše tato mladá parta lidí řeší operativně. Dík patří také panu Baloghovi z BaloghCarService, který úzce spolupracuje s KomfortCars. Netvrdím, že bych tohle auto nekoupil někde tady v CZ levněji, ale vím, že mám auto s jasným původem. Závěrem? Nic jiného než doporučit...děkuji pánové. :-)

R.

Ford Focus

Byl jsem velmi spokojen při výběru a dovozu mého auta z Německa přes firmu Komfort cars. Solidní jednání,komunikace a ochota. Auto bylo bez problémů a ve skvělém stavu. KOMFORT CARS doporučuji každému,kdo chce koupit kvalitní ojeté auto.

Zdeněk K.

Toyota Avensis

Při potřebě koupě ojetého, ale kvalitního auta jsem se pro nedostatek nabídek v tuzemsku a vzhledem k motorizaci a danému typu obrátil na firmu Komfortcars. Po prvotním setkání a vyjasnění si jaké auto bych vlastně chtěl, probíhalo vše ostatní velmi hladce a k mé maximální spokojenosti. Především díky poskytnutému komfortu služeb, komunikaci, bezchybnému jednání jednatelů firmy a hlavně dodáním kvalitního vozu mohu firmu Komfortcars jen a pouze doporučit.

M.R.

Octavia II, Fabia II

Koupi auta u KOMFORT CARS velice doporučuji. Jako člověk nedůvěřující autobazarům jsem se obrátili na tuto firmu po doporučení našich přátel, kteří byly velice spokojeni s autem koupeným u této firmy. Dnes k těmto spokojeným zákazníkům patřím i já a to především díky maximálnímu komfortu služeb, velice přátelskému a ochotnému jednání jednatelů firmy a hlavně dodáním kvalitního vozu s ověřeným původem, které nám nyní slouží a dělá jen radost.

Ivan H.

VW Touran

Po zkušenostech s pár kandidáty na koupi v ČR jsem se rozhodl pro auto z dovozu. Firmou Komfort Cars a přístupem pánů Bystřičana a Pohludky jsem byl více než příjemně překvapen. Od prvního setkání až po předání klíčků od vozu, který měl dořešeny veškeré formality spojené s dovozem a registrací. Po celou dobu výběru vozu byla komunikace rychlá a bezproblémová. Nedostatky, které nebyly v inzerátu a byly zjištěny až na místě, byly komunikovány včetně návrhu způsobu jejich odstranění. Ve finále bylo auto předáno jako nové. O přístupu Komfort Cars jsem slyšel od více lidí ze svého okolí a spolupráci při dovozu auta ze zahraničí s Komfort Cars mohu jen doporučit.

M.

Peugeot 4007

Připojuji se k řadě spokojeným zákazníkům. Hledali jsme ojeté vozidlo dané značky, které mělo splňovat požadovaný technický stav, se servisní historií, což je v naších bazarech absolutně nemožné. Kontakt jsme dostali od kolegyně, která již v minulosti zakoupila vozidlo. Při osobním jednání bylo dle našich požadavků hledáno dané vozidlo. Tímto chceme poděkovat Komfort Cars za jejich profesionální odvedenou práci. Maximální spokojenost, ochota, vstřícnost, komunikace atd. Auto bylo dodáno ve výborném technickém a vizuálním stavu, který předčil naše očekávání, včetně dokladů s historií, původem a řádně přihlášeno. Můžeme s čistým svědomím jenom doporučit.

Boris K.

VW Touran TDi

Taky se přidávám do zástupu spokojených zákazníku, V dnešní době je těžko najít opravdu spolehlivou firmu, která splní své závazky které slíbí. Byl jsem moc spokojený s komunikací, konzultací nabízených aut. Vřele doporučuji Komfort Cars

Petr N.

Škoda Octavia II combi TDi

Taky se musím připojit ke spokojeností zákazníku. Jsem spokojen jak s autem, tak komunikaci mezi mnou a kolegy z KOMFORT CARS. Po schůzce jsme si určili představu, výbavu auta a dle toho bylo taky dovezeno. S autem mám najezděných cca 15 000tis km bez vady, auto vypadá jako nové. Mohu jenom doporučit rychlost, ochota, spokojenost a komunikace vřele doporučuji.

Miroslav K.

Audi A7 3.0TDi

Již po několikáté jsem se obrátil na Komfortcars s nákupem ojetého vozidla. Chválím výběr vozu, který byl přesně dle mých požádavků a také dále bych chtěl pochválit - komunikaci, ochotu, vštřícnost a kvalitu odvedené práce.

Michal T.

BMW 3

Zdravím všechny lidičky,kteří si chtějí splnit svůj životní sen jako já a přemýšlejí kam investovat své peníze,jestli do českých autobazaru,anebo Fa...p. Bystřičana a Komfort Cars. Také Vám krátce popíšu své pocity ohledně tohoto rozhodovaní. Takže já své peníze svěřil Fa...p.Bystřičana a Komfort Cars,jelikož jsem od známých slyšel jen samou chválu a musím se přiznat ano ano je to tak. Na své autíčko zn. BMW,si myslím jsem měl opravdu velké nároky a to co se stavu,km, vzhledu a celkovému detailu týče. Vše co mi Komfortcars slíbíli dodrželi do posledního detailu......Odbornost, profesionalita, rychlost a samozřejmě celkový přehled je u této firmy samozřejmostí. Takže závěrem všem lidem co nechtějí vyhodit své penízky za opravdu ojeté ojetiny,ale chtějí auto takové za které si zaplatí.......Neváhejte a už vytáčejte tel. číslo na tuto firmu.....KOMFORT CARS.

Tomáš, 37 let. Ostrava

Volkswagen Passat 1.9TDi

Připojuji se k řadě spokojených zákazníků. Hledal jsem ojeté vozidlo v dobrém technickém stavu a se servisní historií, což v českých bazarech je absolutně nemožná věc. Dostal jsem kontakt od kolegy z práce na pana Bystřičana z KOMFORT CARS. Při osobním jednání bylo podle mých požadavků hledáno mé budoucí auto. Tímto jim chci poděkovat za jejich profesionálně odvedenou práci. Maximální spokojenost - vstřícné,ochotné, velice solidní jednání, auto dodáno do 14 dnů ve výborném technickém i vizuálním stavu (s jasným původem a doloženou servisní historií) a s vyřízenými doklady. Mohu s čistým svědomím jen doporučit.

Vlaslav V.

BMW 3

Vždy jsem snil o dovozu luxusního a kvalitního vozu ze zahraničí, samozřejmě jsem si ho chtěl dovézt sám s pomoci kamaráda který zvládá německý jazyk. Kdo jiný si může lépe vybrat než já sám, říkal jsem si. Jenže jsem zjistil, že to není tak snadné! Specialisté s Komfortcars kteří mi byli doporučeni mými známými, mě po osobní konzultaci přesvědčili o svých kvalitách. Ovšem to hlavní co mě přesvědčilo o jejich kvalitní práci bylo auto, které mi dovezli. Auto které mi předali bylo a stále je v 100% stavu a samozřejmě se zárukou 6ti měsíců. Pokud sníte o kvalitním voze ze zahraničí, mohu Komfortcars jen doporučit.

Robin B.

Volkswagen Passat Variant 2.0 TDi CR

Na firmu Komfortcars jsme se obrátili díky kladným referencím od našich známých, a to i přesto, že jsme z Českolipska (tj. 360 km od Frýdku-Místku). Veškerá jednání probíhala po telefonu a e-mailem. Od prvního kontaktu neuběhlo ani 14 dní a auto už stálo u našeho domu. Vůz je perfektní a motorizací i výbavou nad naše očekávání. Pro solidní a rychlé jednání nám nezbývá nic jiného než firmu doporučit.

Lukáš B.

Volkswagen Passat Variant 2.0 TDi CR

Maximální spokojenost - vstřícné,ochotné, velice solidní jednání, auto dodáno do 14 dnů ve výborném technickém i vizuálním stavu (s jasným původem a doloženou servisní historii), s vyřízenými doklady (včetně výhodné pojistky), stačilo nasednout a jet :-) - profesionální kompletní servis,rychlost a spolehlivost. Mohu s čistým svědomím doporučit.

Petr M.

Octavia 2 1.9 TDi (77kW)

Hledal jsem ojeté vozidlo v dobrém technickém stavu a se servisní historií, což v českých bazarech je nemožná věc. Ptal jsem se známých, jestli neví o nějakém solidním autě a tak mi dali kontakt na lidi z KOMFORT CARS. Na jednání s teamem Komfort Cars šlo poznat, že jsou to odborníci. Vše mi vysvětlili a do ničeho mě netlačili. A podle mých požadavků hledali mé budoucí auto. Do měsíce bylo vozidlo zde a jsem, sním nad míru spokojen, i s celou službou od lidí z teamu KOMFORT CARS.Tím to jim chci poděkovat za jejich kvalitně odvedenou práci.

Jakub B.

Škoda Octavia II

Připojuji se k řadě spokojených zákazníků. Koupil jsem zde vůz Škoda Octavia II 1.9 TDI. Byl jsem velice mile překvapen ochotou p. Bystřičana a také skutečností, že nás do koupě auta vůbec netlačil. Když se nám nějaké auto nezdálo, tak prostě začal bez řečí hledat jiné. Nejvíce jsme však s manželkou ocenili rychlost. Od prvotního kontaktu do předání auta uběhlo necelých 14 dní ! S takovou rychlostí jsme ani nepočítali. Během dvou měsíců jsme už najeli 3.000 km a auto šlape jak švýcarské hodinky.

David V.

Audi A4

Jelikož jsem taky podnikatelka a snažím se ve svém oboru odvádět perfektní práci a služby poskytuji na klíč,tudiž můj zákaznik mi jen sdělí svoje přání a já se postarám o vše co je třeba. Proto jsem uvítala, že někdo z jiné branže pracuje dle mých zásad a já v roli zákaznika si můžu říct své přání a někdo jiný mi ho splní, přesně tak jako to dělám já, to se mi moc líbilo. KOMFORT CARS můžu vřele doporučit jsou to chlapci na svém místě a snaží se splnit téměř i nemožné. Firma mi dovezla luxusní a nádherné auto - moji krásnou červenou BERUŠKU jsem maximálně spokojená se stavem vozu a nejeden kolemjdoucí se za mým vozem otáčí.

Renáta S.

Škoda Octavia I

Po dlouhém a neúspěšném hledání ojetých vozidel na inzertních serverech a v autobazarech jsem se dostal ke kontaktu na pana Bystřičana ze společnosti KOMFORT CARS. S tímto jsem si udělal informativní schůzku, při které mě zasvětil do systému dovozu vozidel z Německa na zakázku a také jsem mu zadal mé požadavky. Pan Bystřičan se dal okamžitě se svým týmem do práce a za 12 dnů od prvního kontaktu mi říká pane autíčko, které maximálně naplnilo mé očekáváni. S panem Bystřičanem byla po celou dobu výborná komunikace, o stavu vozidel se mnou jednal na rovinu a šlo již při prvním kontaktu vidět, že chce pro mě udělat nejvíce co může. Závěrem by jsem chtěl poděkovat celému týmu KOMFORT CARS a každopádně všem, co chcou ojeté vozidlo doporučuji nebát se této formy koupě.

Michal M.

Opel AstraH

Po dlouhém hledání vozidla na českých bazarových inzercích (ujišťování o skutečně ujetých km atd.) jsem se rozhodl pro dovoz vozidla ze zahraničí. Při hledání dovozce mi z různých recenzí vyšla jako nejvhodnější společnost KOMFORT CARS. Společnost jsem navštívil a hned v průběhu rozhovoru s panem Bystřičanem mi bylo jasné, že to je člověk, kterého hledám. Pomohl mi s výběrem, porovnali jsme plusy s mínusy a nakonec si plácli. Po celou dobu nákupu v Německu mě informoval o stavu vozidel, které jsme spolu vybírali. Nekoupil hned první vozidlo, na které narazil, pečlivě vybíral a myslím, že vybral dobře. Stav vozidla předčil mé očekávání. STK, registrace a pojištění k tomu, prostě komplet servis. Pan Bystřičan a jeho tým jsou profesionálové, od výběru k převzetí vozidla neuplynulo ani 14 dnů.

Pavel B.

Škoda OctaviaII TDi

Při shánění auta jsem se o firmě Komfortcars dozvěděl od kamárada a vzhledem k tomu, že jsem byl rozhodnutý pro dovoz z německa a mají za sebou řadu spokojených zákazníků, tak to byla jasná volba. S autem jsem velmi spokojený, výbava dokonce předčila mé očekávání. Chtěl bych vyzdvihnout rychlost a kompletní servis. Pokud bude v mém okolí někdo shánět auto určitě doporučím. Komfortcars = Profíci

Jakub B.

Škoda OctaviaII - TDi

Letos na podzim nastala u nás potřeba obnovit vozový park.Po mapování autobazarů a dotazech v okruhu známých, jsem dostal od kamaráda typ na Komfortcars. Kamarád si nechal dovézt auto z Německa, dle svých požadavků a byl spokojen. Po předchozích zkušenostech u našich bazarů, jsme zkusili tuto možnost. Po zadání požadavku jsme dostali nabídku několika aut, která se nacházela v Německu. Po výběru a prověření bylo auto dovezeno do ČR. U nás jsme provedli zkušební jízdu a prověření vozu v námi vybraném servisu, kde prověřili servisní historii, km a celkový stav vozu. Po udělení souhlasu s nákupem, jsme obdrželi veškerou dokumentaci k přihlášení na dopravce, kde vše proběhlo hladce. Výhody služeb výše uvedené firmy vidím především v tom, že auta jsou po prvním majiteli, s jasným původem a úplnou servisní historií. Samozřejmostí jsou i zimní a letní pneu na discích. To se však musí odrazit i ve vyšší ceně v porovnání s obdobnými vozy nabízenými v ČR. Služby této firmy mohu doporučit všem zájemcům o kvalitní ojeté vozy a korektní přístup k zákazníkovi.

Pavel M.

VW Touran 1.9 TDi

Vzhledem k tomu, že nabídka autobazarů a české inzerce neuspokojuje mé náročné představy, preferuji dovoz vozidel s jasným původem stavem km atd. I když jsem dříve vozil auta pro sebe a rodinu sám, svěřil jsem to nyní do rukou profesionálů. Najít v dané cenové relaci solidní VW Touran, navíc 7mi místný, který by nám vyhovoval trvalo asi tři týdny, ale auto vypadá velmi slibně. Vůz jsem dostal na značkách po servise bez jakýchkoliv starostí a s půlroční zárukou. Myslím, že další vůz budu řešit podobně a služby Komfortcars mohu doporučit dále.

Martin S.

Ford Galaxy

Maximální spokojenost,solidní jednání. Auto jsem měl do dvou týdnů a na českých značkách. Technicky a opticky v super stavu. Mohu jen doporučit.

Roman L., Jablunkov

Ford Focus

Nastala situace, kdy i já jsem si musela pořídit vlastní auto. Nové nepřicházelo v úvahu, takže nastalo prohledávání známých i méně známých bazarů na internetu a v širokém okolí. Nicméně stále se nedostavoval ten správný pocit důvěry. Pod tlakem reality trhu s ojetými auty v ČR jsem vše chtěla vzdát a jezdit na kole, jen bych ale neměla kam dát děti. Až jednoho dne si známý přivezl auto přes firmu Komfort cars. Reference hovořily o tom, že jde opravdu o slušnou a spolehlivou firmu. Po krátké infoschůzce s p. Bystřičanem jsem dala i na svou intuici. Komunikace z Německa byla naprosto bez problému. Kdykoliv, cokoliv. Poradil, do čeho jít a čeho se vyvarovat a do 14 dnů mi na zahradě stál nablýskaný FORD FOCUS. Předem avízované závady byly odstraněny a platba proběhla naprosto korektně. Nutno dodat, že otevřená komunikace je na místě i na straně klienta. Nebojte se sdělit své obavy týkající se výběru auta a nemějte pocit, že se od vás čeká, že kývnete na první nabídku. Je to k oboustranné spokojenosti. Tímto chci vyjádřit své díky celému týmu Komfort cars za vstřícnost při výběru auta i řešení dalších drobných komplikací. Myslím, že tato firma rozhodně stojí i za vaši důvěru...

Radomíra M.

Mini Cooper

Obrátila jsem se již po několikáté s ověřenou důvěrou na pana Bystričana ze společnosti Komfortcars, tentokrát s koupi auta pro moji dceru. Jedinečný přístup,absolutně prozákaznícky a obětavý pan Bystričan je pro mě stělesněním zdravého a poctivého businessu, kde nebývá spokojenost zvykem. Jsem nadmíru spokojena a už teď uvažuji opět o novém voze přes Komfortcars, protože ho za mně vyberou specialisté a já se na ně můžu spolehnout.

Andrea O.

Škoda Octavia I

Pro nákup automobilu u firmy Komfort Cars, jsem se rozhodl poté, co mému otci (a několika dalším naším známým), již před několika lety p. Bystřičan prodával Škodu Octavii, která spolehlivě jezdí dodnes. Když jsem se tedy pro nákup vozů rozhodoval i já, nebylo nad čím přemýšlet. Vůz jsem měl doma zhruba po 2 týdnech od první schůzky, na které jsme se domluvili na značce, výbavě vozu a dalších podrobnostech. Komunikace z Německa ohledně možných vozů byla perfektní. Firmu můžu tedy po dlouholetých zkušenostech jedině doporučit.

Jakub K.

VW Golf IV TDi

Na doporučení známeho jsem zakoupil přes firmu Komfort Cars auto, které mi bylo dovezeno z Německa. Jsem velmi spokojený se stavem vozu, jednáním a možností se v případě problému obrátit na již zmíněnou firmu.

Martin M.

Ford C-Max Grand

Objednal jsem si u společnosti Komfort cars ve Frýdku-Místku nákup automobilu z Německa a jsem s ním nadmíru spokojen! Výborný přístup zaměstnanců vůči zákazníkovi! Jak s domluvou, tak i s rychlostí vyřizování mých požadavků. Do 12 dnu jsem měl auto i s náhradními pneumatikami. Vřele doporučuji.

Jiří O.

OctaviaII - TDi

Dlouho jsem sháněla spolehlivý, kvalitní, ojetý vůz až do doby než jsem dostala doporučení na Fa Komfort Cars, která dováží vozy z Německa. Byla jsem naprosto spokojená s profesionalitou, ochotou, rychlým a příjemným jednáním, vstřícností....Vůz naprosto souhlasil a vyhovoval mým požadavkům a proto ještě jednou moc děkuji týmu Komfort Cars za profesionalitu a vřele doporučuji Vám všem kteří hledáte spolehlivý, kvalitní vůz.

Jana V.

Opel Astra H

Hledal jsem značku Opel Astra Caravan cca půl roku a zjístil jsem ,že na to v ČR nemám nervy:-). Po doporučení od mého kolegy jsem kontaktoval pana Bystřičana a po zjíštění všech okolností jsem se rozhodl pro dovoz z Německa. Můžu jen poděkovat a zatleskat za stav auta a přístup pana Bystřičana a kolegů. Chtěl jsem auto v perfektním stavu a dostal jsem ho. Takže ještě jednou děkuji a všem můžu jen doporučit!!

Martin G. Frýdek-Místek

BMW 120d

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat nejen za prokázané služby při dovozu mého auta, ale hlavně při řešení problému,který vznikl v důsledku poruchy po téměř roce užívání vozu.Díky za ochotu, vstřícnost a faktickou výpomoc s odvozem nepojízdného auta na přívěs.vozíku do servisu v Ostravě. Byla jsem mile překvapena zodpovědným a příjemným jednáním Vaším následným zájmem o to, kdy a jak byla porucha odstraněna. Vaší nezištné pomoci a zájmu si opravdu vážím a velmi ráda doporučím Vaše služby svým nejbližším, známým či kamarádům. Já samozřejmě zůstávám Vaším věrným zákazníkem i v budoucnu.

Ludmila B.

Ford Focus Ghia

Když jsem se rozhodoval o koupi ojetého vozu, dostal jsem od známé doporučení na Komfort Cars. Sázka na tuto firmu se mi nakonec velmi vyplatila. Byl jsem naprosto spokojen s vstřícným a ochotným jednáním, rychlým dovozem i kvalitou samotného vozu, jenž plně vyhovoval mým požadavkům. Komfort Cars tak mohu s klidným srdcem doporučit i dalším zájemcům o kvalitní vůz z dovozu.

Martin B. Hranice

Audi A5 3.0 TDi

Na základě mnoha doporučení od mých kolegů jsem svůj nákup svěřil specialistům z komfortcars a byl to nejlepší krok při koupi vozu co jsem mohl udělat. Musím pochválit za ochotu, rychlé jednání, domluvu, vstřícnost, kvalitu, atd.... Všem vřele doporučuji nákup vozu v komfortcars

Lukáš T.

VW Golf V TDi

Nemáme důvěru k autobazarům, ale tentokrát jsme dali na radu známého, který má dobré zkušenosti s KOMFORT CARS. Byli jsme překvapeni seriózním a otevřeným jednáním a do čtyř týdnů po první schůzce jsme měli auto vč. papírů téměř přesně podle našich požadavků a ve stavu, který předčil naše očekávání. Nebýt problémů s novým registrem automobilů měli bychom ho určitě dříve. Dovoz ojetých aut na objednávku u KOMFORT CARS všem doporučujeme.

Renata a Josef

Škoda Octavia TDi

Zajímavá reference p. Kratochvíl, zkopírujte odkaz: http://jiri-kratochvil.cz/blog/jak-jsem-kupoval-auto-z-nemecka

Jiří K.

Škoda Octavia I

Už delší dobu jsme sháněli Škodu Octavia kombi I,projeli jsme hodně bazarů,ale nenašli jsme nic,podle našich představ.Náhodou jsme při jedné z cest narazili na Komfort Cars,kde jsme se dozvěděli o možnosti dovozu aut na objednávku z Německa.Komunikace byla velmi příjemná a auto jsme měli do tří týdnů doma,veškeré papírování zařídil Komfort Cars.S autem jsme velice spokojeni,je přesně podle našich představ.Komfort Cars doporučujeme.

Honza H.

Volvo V50

Také u mne nastal čas k obměně osobního automobilu. První kroky logicky vedly k běžným i "vyhlášeným" bazarům v okolí a k prohlídce několika vozů s často nejasnou historii a podezřele příznívými nájezdy. Ochota prodat zboží na skladu byla u všech. Ochota udělat pro spokojenost zákaznka něco navíc se ale vytratila. Naštěstí jsem měl v záloze další dvě možnosti. Jednou byla reference známých na osvědčeného dovozce a druhá Komfort cars, kterou jsem měl delší dobu v povědomí. Nakonec se ukázalo, že se jednalo o jeden a ten samý kontakt. Další kroky již byly snadné a rychlé. Z přibližně desítky vhodných nabídek jsme vybrali vítěze a po prověření minulosti i technického stavu jsem do týdne jezdil v nově nabytém voze. Pokud se v budoucnu opět rozhodnu pro ojetý vůz, řešením s velkou pravděpodobností bude spolupráce s lidmi z Komfort cars.

Patrik D.

Ford Focus

Byl jsem velmi spokojen s přístupem, komunikací a ochotou při výběru vozidla na dovoz ze zahraničí. Příjemně překvapivá byla i krátká doba mezi první schůzkou a konečným předáním klíčů od auta, které již bylo po důkladné kontrole a registrované na českých SPZ. Mohu tak vřele doporučit všem, kteří uvažují o koupi ojetého auta.

Mirek Z., Frýdek-Místek

Škoda Octavia II RS

Ná doporučení strýce, který si u Komfort Cars nechal objednat auto, jsem se na tuto firmu také obrátil. Škodu Octavii II RS jsem scháněl v ČR, ale nebyl tady moc dobrý výběr, jak cenově tak kvality. Při první schůzce s majitelem bazaru jsme se domluvili na ceně vozu a co všechno by mělo obsahovat. Během doby, kdy byli v zahraničí jsem dostával informace o vozech které by byly vhodné. Do 14 dnů jsem měl auto doma a jsem s ním velice spokojen. Doporučuju všem, co uvažují o koupi ojetého vozy.

Jan Křenek

Škoda Superb

Zakoupeného již už čtvrtého ojetého auta od KOMFORT CARS svědčí o kvalitu a spokojenost. Jednání bylo vždy rychlé a seriózní. Doporučuju všem, kdo chce mít kvalitní a super auto.

Lukáš

Ford Focus C-MAX

Sháněl jsem auto Ford focus C-Max po různých okolních autobazarech, až jsem narazil na Komfort cars. Byl jsem velice mile překvapen přístupem a ochotou.Domluvili jsme se jak by měl vuz vypadat a do 14 dní jsem v něm jezdil. Vřele doporučuji všem , kteří uvažují nad koupí ojetého vozu.

Radek Č., Studénka

VW Touran 1.9 TDi,r.v. 2005

Na doporučení známého, který přes KOMFORT CARS pořídil už několik aut do rodiny, jsem se na tuto firmu obrátil také. Už na první schůzce ve mně prodejce vzbudil důvěru svým seriozním vystupováním a tím, že nesliboval nemožné. Od schůzky, kdy jsme se domluvili na specifikaci požadovaného vozidla a ceně, jsme měli auto doma za 14 dní. Jsme velmi spokojeni.

David

Opel Frontera 2.2i

Zakoupil jsem u Komfort cars automobil Opel Frontera,dovoz, financování vše vyřídili bez problémů do několika dnů.Doporučuji každému kdo chce koupit kvalitní ojetý vůz.

Jiří P., Frýdek-Místek

Ford Focus 1.8 TDCi, Renault Clio 1.4i

V autobazaru Komfort Cars jsem kupoval již dva automobily. Ford Focus 1,8 TDCI a Renault Clio 1,4. Vše proběhlo v naprostém pořádku s odborným přístupem personálu i majitele firmy. Vůz jsem obdržel ve stanovený termín i v předem dohodnuté kvalitě. Firma Komfort Cars zařídila všechno „papírování“ a já jsem si jen mohl vyzvednou vůz a odjet. Chválím profesionální odborný a hlavně vstřícný přístup všech zaměstnanců.

S přáním mnoha spokojených zákazníků Jiří M., Hranice

Ford Focus 2.0TDCi, r.v. 2008

Na Komfort Cars jsem dostal doporučení od známeho. Již při prvním kontaktu jsem věděl, že si chci vůz nechat dovézt z Německa. Po telefonu jsme probrali mou představu, mírně ji upravili, abychom se dostali na zajímavější cenu. Pak přišlo na řadu hledání a prověřování jednotlivých vozů. Ten správný jsme našli velmi rychle. Stejně rychle se podařilo auto převézt a nachystat na předání. Průběžně jsme komunikovali i tom, jaký případný servis mám očekávat a na úvod zrealizovali kontrolu ve Fordu. S vozem jsem zcela spokojen, při předání vypadalo jako nové a jezdí výtečně, měl jsem vyšší nároky na výbavu a ta nakonec předčila má očekávání. Komfort Cars doporučuji!

Jan K., Brno

Ford Galaxy, r.v.2003

Jsem velice spokojený s autobazarem Komfortcars, auto dle mých požadavků jsem obdržel do 14 dnů. Vše bylo bez problémů a starostí, stačilo jen nasednout a odjet s novým vozem.

Adam K.

Škoda Octavia II, r.v. 2007

Na doporučení svých známých jsem se obrátil na Komfort Cars s požadavkem dovozu ojetého vozu Škoda Octavia 1.9 TDi (77kW) z Německa. Firma, dle mých požadavků, vyhledala vhodné vozy a ověřila pravost všech informací z inzerce (stav vozidla, počet najetých km, atd.). Vůz jsem obdržel již na českých značkách. Veškeré formality, které jsou potřebné k uvedení vozidla do provozu v ČR, zařídíl Komfort Cars. Od zadání požadavku, do předání vozu neuběhlo ani 14 dní.Nejvíce jsem ocenil 100% transparentnost, serióznost, profesionalitu a skvělý zákaznický přístup. Nemalým bonusem bylo bezplatné zapůjčení náhradního vozidla během doby dovozu.

Michal H., Frýdek-Místek

Hyundai i20, r.v. 2010

Koupil jsem u Komfort cars Hyundai i20 na objednávku. Auto mi dodali do 14ti dnů, vše bez problémů, s maximální péčí. Jsem spokojen se službami, které mi firma poskytla, i s vozidlem. Tuto firmu doporučuji k pořízení kvalitního ojetého vozu.

Jan K., Ostrava