DOVOZ NA OBJEDNÁVKU OD KOMFORT CARS

Svěřte vaše peníze a představy do rukou profesionálů. Dlouholetá tradice a odborné zkušenosti na trhu s vozidly nám umožňují vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. Nabízíme dovoz vozidel většiny světových značek. Pracujeme s databází automobilů přímo od výrobců, distributorů a leasingových společností a máme možnost toho nejvýhodnějšího a nejkvalitnějšího výběru.

Při denním monitoringu nabídek z Německa a ostatních zemí EU jsme snížili čas pro dodání vozidla na minimum. Vůz ve výbavě požadované klientem je možné dovézt prakticky ihned. Klient nemusí na vůz čekat nepřiměřeně dlouhou dobu (několik týdnů), což je nepříjemnou realitou.

JAK TO FUNGUJE U KOMFORT CARS

Na základě podrobné specifikace, kterou nám pošlete, s údaji o požadovaném vozidle víme, o jaké vozidlo máte zájem. Podle Vašich požadavků na značku, model, typ, barvu, výbavu a další detaily vozu Vám zašleme nabídku na požadovaný automobil. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro konkrétní vozidlo, naše firma ověří veškeré informace o vozidle podle VIN čísla vozu. Následně vůz zarezervujeme objednávkovou smlouvu. Po zvážení nabídky se dohodneme na dalším postupu.

Termín dovozu vozu do ČR Vám sdělíme již při objednávce. Po zaplacení zálohy v dohodnuté výši (obvykle 10% v hotovosti nebo na účet), se stává objednávka závaznou.

Po dovozu automobilu do ČR vyřídíme všechny potřebné formality až po přihlášení vozidla na SPZ. Po zaplacení zbývající částky vozidla v hotovosti nebo formou úvěru si auto odvezete. Zajistíme Vám také výhodné povinné ručení a havarijní pojištění.

PROČ DOVÉZT AUTO Z NĚMECKA

Proč auto z Německa? Trh automobilů v Německu nabízí obrovské množství vozidel. Proto je možné bez problémů vyhledat požadované vozidlo. Díky aktivní kooperaci s autorizovanými prodejci se naše služba pro Vás stává komplexní dodávkou na míru. Zařídíme dovoz, pojištění a samozřejmě i české SPZ. Navíc výrazně ušetříte, protože evropské ceny na trhu automobilů jsou stabilnější a výrazně výhodnější.

Díky pravidelnému servisu vozidel u autorizovaných prodejců a kvalitě stavu vozovek v Německu, jsou ojeté automobily prokazatelně zachovalejší. Často se nám stává, že nové vozidlo, které je u nás pouze na objednávku, stojí v Německu v autosalonu. Na tomto trhu můžete najít vozy všech kategorií, ve všech výbavách. Vozidla jsou kupovány od oficiálních prodejců, což zaručuje vždy ověřitelnou pravost a dává garance, že na vozidlech nebyly prováděny neodborné zásahy.

Dávejte si pozor na nově vzniklé firmy dovážející a prodávající vozidla na Slovensku i v České republice. Vozidla od těchto firem jsou často bez kontroly původu, mají stočené km, jsou přelakována, bouraná a podobně.

10 KROKŮ K VAŠEMU VOZU U KOMFORT CARS

  1. Odborná konzultace se školeným pracovníkem
  2. Výběr vozidla podle Vašich konkrétních představ
  3. Schválení financování vybranou leasingovou společností
  4. Předběžná kalkulace úvěrových nebo leasingových splátek
  5. Podepsání objednávky - zálohové smlouvy
  6. Zaplacení zálohové faktury (záloha 10% z celkové částky) neboli akontace
  7. Převzetí vozidla po připsání doplatku na náš účet
  8. Vystavení odborného posudku kontroly původnosti motorového vozidla IRIS, CAR - DETECT, THG
  9. Po podepsání kupní-prodejní nebo úvěrové smlouvy a zaplacení doplatku odjíždíte ve svém novém voze
  10. Vozidlo již bude zaregistrované na českých SPZ a přihlášené na dopravním inspektorátu na Vaše jméno nebo Vaši společnost